Skip to content Skip to footer

Dr.Hüseyin Bozoğlu Kimdir ?

Profesyonel Uzmanlık Deneyimlerim

Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1987 yılında mezun olan Dr. Hüseyin Bozoğlu, tıbbi eğitimi süresince ve sonrasında bütüncül ve tamamlayıcı tıp yaklaşımlarının önemini kavrayarak bu alanda derinleşmiştir. Paris ve Milano'da mezoterapi konusundaki eğitimleriyle başlayan bu yolculuk, nöral terapi, akupunktur, tıbbi hipnoz regülasyon, ozon terapi ve acupresso terapi gibi birçok alanda eğitimle zenginleşmiştir.

IMG_2815

Medikal Estetik Hekim

Özellikle mezoterapi, ozon terapi ve biorezonans alanlarında yoğunlaşan Dr. Bozoğlu, Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen Medikal Estetik Sertifikasyon kursu sonrasında medikal estetik alanda uzmanlaşmıştır. Cilt ve saç derisi sorunlarına olan özel ilgisi, onu bu konuda bütüncül tıp yöntemleriyle tedavilere yönlendirmiştir. Cilt yenilenme ve gençleştirme, onun en sevdiği ve üzerinde yoğunlaştığı konulardır.

Aroma terapi ve fitoterapi uzmanı olan eşi Biyolog Pelin Bozoğlu ile birlikte Gold Effect Smart Solution markasını oluşturmuşlardır. Bu marka, %100 doğal içeriklere sahip ürünlerle dikkat çekiyor ve Alman BASF'den sağladıkları aktif maddelerle formüle edilmiştir.

0+
Medikal Estetik Uygulamaları

30 yıllık uzmanlıkla dönüşen cilt: Sağlık, güzellik ve yenilikte liderlik.

Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir
Hata: dr.huseyinbozoglu kullanıcı bağlı hesabının bu akış türünü kullanma izni yok.
Bilgilendirme
Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır

Copyright © 2024. Medikal Estetik Hekimi Dr.Hüseyin Bozoğlu Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Dizayn İnova Nexus Yapay Zeka Teknolojileri   Dev. Çağatay T.

Son Güncelleme Tarihi :01.01.2024

Bize WhatsApp'tan ulaşın
1