Skip to content Skip to footer

Sıkça Sorulan Sorular

Bakım sırası şöyledir: Öncelikle cildi temizleyin, ardından tonik uygulayın. Daha sonra peeling veya eksfoliyasyon yapın. Serumunuzu uyguladıktan sonra cildinizi nemlendirin ve son olarak güneş koruması ile koruyun.

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez cildi temizlemek esastır. Tonikleme ve nemlendirme adımlarını atlamayın. Haftada bir ya da iki kez derinlemesine temizlik için eksfoliyasyon yapabilirsiniz. Ayrıca her gün güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyin.

Aloe vera jeli, cilde doğal bir yatışma sağlar. Yeşil çay kompresi, lavanta yağı veya chamomile (papatya) özleri de cildi yatıştırmak için kullanılabilir.

Şekerli gıdalar, aşırı tuzlu ürünler, işlenmiş yiyecekler, bazı süt ürünleri ve bazı bireylerde gluten, cilt sağlığını olumsuz etkileyebilir.

Hyaluronik asit, cildin nem seviyesini artırarak dolgunluk kazandırır. Ciltte doğal olarak bulunur ve cildin nemini koruyarak daha canlı ve taze bir görünüm kazandırır.

Kollajen, cildin elastikiyetini artırarak kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltır. Cildin doğal kollajen üretimi yaşla birlikte azaldığı için kollajen destekli ürünler kullanmak cilt sağlığı için faydalıdır.

Merak Ettiğiniz Sorulanız mı Var ?
Bizimle İletişime Geçin!

Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir
Hata: dr.huseyinbozoglu kullanıcı bağlı hesabının bu akış türünü kullanma izni yok.
Bilgilendirme
Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır

Copyright © 2024. Medikal Estetik Hekimi Dr.Hüseyin Bozoğlu Tüm Hakları Saklıdır.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Dizayn İnova Nexus Yapay Zeka Teknolojileri   Dev. Çağatay T.

Son Güncelleme Tarihi :01.01.2024

Bize WhatsApp'tan ulaşın
1